Dlaczego Cezary Drums to najlepszy sklep muzyczny w Rzeszowie?

Marzysz o karierze perkusisty? Masz już zapał do nauki, podstawową wiedzę teoretyczną i chcesz w końcu zacząć ćwiczyć na prawdziwym instrumencie? A może jesteś zawodowym muzykiem, który zna się na rzeczy i ciągle planuje rozwijać swoje umiejętności? Wpisując w wyszukiwarkę hasło „sklep muzyczny w Rzeszowie”, już na pierwszej stronie pojawi się kilkanaście ofert. Co wybrać? Pomożemy rozwiązać ten dylemat – poznajcie powody, dlaczego Cezary Drums to najlepszy wybór.

Sklep muzyczny w Rzeszowie w dogodnej lokalizacji

Stacjonarny sklep Cezary Drums znajduje się przy ul. Jagiellońskiej 35 w Rzeszowie, gdzie z łatwością traficie. Czekamy na was od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00 – 18:00 oraz w soboty od godziny 10:00 do 12:00. Rozumiemy, że niekiedy trudno wybrać się na zakupy w standardowych porach otwarcia, dlatego umożliwiamy też umawianie wizyt o innych godzinach. Początkujący perkusiści, jak i doświadczeni muzycy otrzymają profesjonalną poradę z uwzględnieniem potrzeb, umiejętności, a także możliwości finansowych klienta.

Sklep muzyczny Rzeszów, który oferuje wygodną sprzedaż internetową

Cezary Drums jest na największym portalu aukcyjnym w Polsce, czyli Allegro. Każdy, kto kiedykolwiek miał okazję robić zakupy za jego pośrednictwem, wie, jakie to proste i szybkie. Wszystkie oferty zostały opatrzone zdjęciem oraz opisem. W razie wątpliwości zachęcamy do kontakty mailowego lub telefonicznego.

Duży wybór w świetnych cenach

Sklep muzyczny w Rzeszowie Cezary Drums oferuje ogromny wybór produktów. Znajdziecie w nim między innymi:

 • zestawy perkusyjne,
 • pojedyncze talerze i werble perkusyjne,
 • krzesła i stołki do perkusji,
 • miotełki, pałeczki,
 • pady,
 • statywy,
 • stopki perkusyjne,
 • pokrowce na pałeczki,

Dużą zaletą są atrakcyjne ceny przy zachowaniu wysokiej jakości produktów. Zarówno przy dużym, ale i tym znacznie ograniczonym budżecie, możecie pozwolić sobie na zakupy, z których będziecie naprawdę zadowoleni.

Najlepszej jakości instrumenty perkusyjne także dla niszowych muzyków

Instrumenty perkusyjne to spora grupa, w skład której poza tymi “oczywistymi’ instrumentami, wchodzą również mniej znane i popularne: 

 • marimba
 • wibrafon
 • ksylofon
 • kalimba
 • dzwonki
 • marakasy
 • i wiele innych

Niektóre z nich – tzw. melodyczne (np.: ksylofon, czelesta, kotły, wibrafon, dzwonki, dzwony rurowe) służą do zgrania różnych dźwięków oraz konkretnej melodii.

Natomiast instrumenty niemelodyczne  (np.:   tamburyn, bęben wielki,werbel, bongosy, kastaniety,gong, talerze, grzechotki, czyli marakasy) służą do wybijania taktu i nadania rytmu.

W sklepie perkusyjnym Cezary Drums zdobędziesz je wszystkie w konkurencyjnych cenach. Ponadto właściciel, jako zawodowy muzyk i nauczyciel, doskonale potrafi doradzić wybór najodpowiedniejszego dla klienta instrumentu. 

Co jeszcze oferuje sklep muzyczny w Rzeszowie Cezary Drums?

Amatorom gry na instrumentach perkusyjnych oferujemy szkolenia, warsztaty, a także fachowe porady zawodowca. W zakresie naszych usług znajdują się również konsultacje zarówno dla początkujących, jak i bardziej wprawionych muzyków. Możesz z nami  także się skontaktować w sprawie strojenia instrumentu.

Najlepszy sklep muzyczny tworzą ludzie z pasją

Cezary Drums to sklep muzyczny w Rzeszowie, w którym spotkasz nie tylko fachową, ale przede wszystkim zakochaną w muzyce obsługę. To właśnie dzięki wieloletniej pasji do gry na instrumentach rozumiemy potrzeby, jak i obawy naszych klientów. Specjalistą w tej dziedzinie jest Cezary Prajsnar, który pochwalić się może imponującym wykształceniem i wieloma nagrodami. Zdobył m.in. II drugą nagrodę podczas Międzynarodowego Konkursu Perkusyjnego we Włoszech za występ na wibrafonie. Na swoim koncie posiada mnóstwo koncertów, także tych zagranicznych. Cezary współpracuje z Filharmonią Podkarpacką i jest nauczycielem gry na perkusji. Możesz zapisać się do niego również na indywidualne lekcje gry!

Pozytywna energia napędem dla naszego działania

Warto wspomnieć, że powstaniu sklepu przyświecała właśnie troska o rozwój muzyki perkusyjnej w regionie. Chcemy wspierać artystów, którzy do tej pory mieli niemały problem z zakupem wymarzonych sprzętów. Teraz, w jednym miejscu możesz zdobyć kompleksową usługę – pomoc w wyborze idealnego instrumentu, jego zakup w świetnej cenie, strojenie, a także konsultacje i/lub lekcje gry. Zapraszamy więc do wizyty w Cezary Drums – osobiście lub w sieci! Przekonaj się, że warto!