4 powody, dlaczego Cezary Drums to najlepszy sklep muzyczny w Rzeszowie

Marzysz o karierze perkusisty? Masz już zapał do nauki, podstawową wiedzę teoretyczną i chcesz w końcu zacząć ćwiczyć na prawdziwym instrumencie? A może jesteś zawodowym muzykiem, który zna się na rzeczy i ciągle planuje rozwijać swoje umiejętności? Wpisując w wyszukiwarkę hasło „sklep muzyczny w Rzeszowie”, już na pierwszej stronie pojawi się kilkanaście ofert. Co wybrać? Pomożemy rozwiązać ten dylemat – poznajcie 4 powody, dlaczego Cezary Drums to najlepszy wybór.

Sklep muzyczny w Rzeszowie w dogodnej lokalizacji

Stacjonarny sklep Cezary Drums znajduje się na ul. Jagiellońskiej 35 w Rzeszowie, gdzie z łatwością traficie. Czekamy na was od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00 – 18:00 oraz w soboty od godziny 10:00 do 12:00. Rozumiemy, że niekiedy trudno wybrać się na zakupy w standardowych porach otwarcia, dlatego umożliwiamy też umawianie wizyt o innych godzinach. Początkujący perkusiści, jak i doświadczeni muzycy otrzymają profesjonalną poradę z uwzględnieniem potrzeb, umiejętności, a także możliwości finansowych klienta.

Sklep muzyczny Rzeszów, który oferuje wygodną sprzedaż internetową

Cezary Drums jest na największym portalu aukcyjnym w Polsce, czyli Allegro. Każdy, kto kiedykolwiek miał okazję robić zakupy za jego pośrednictwem, wie, jakie to proste i szybkie. Wszystkie oferty zostały opatrzone zdjęciem oraz opisem. W razie wątpliwości zachęcamy do kontakty mailowego lub telefonicznego.

Duży wybór w świetnych cenach

Sklep muzyczny w Rzeszowie Cezary Drums oferuje ogromny wybór produktów. Znajdziecie w nim między innymi:

  • zestawy perkusyjne,
  • pojedyncze talerze i werble perkusyjne,
  • krzesła i stołki do perkusji,
  • miotełki, pałeczki,
  • pady,
  • statywy,
  • stopki perkusyjne,
  • pokrowce na pałeczki,
  • oraz instrumenty takie jak ksylofon i marimba.

Dużą zaletą są atrakcyjne ceny przy zachowaniu wysokiej jakości produktów. Zarówno przy dużym, ale i tym znacznie ograniczonym budżecie, możecie pozwolić sobie na zakupy, z których będziecie naprawdę zadowoleni.

Najlepszy sklep muzyczny tworzą ludzie z pasją

Cezary Drums to sklep muzyczny w Rzeszowie, w którym spotkasz nie tylko fachową, ale przede wszystkim zakochaną w muzyce obsługę. To właśnie dzięki wieloletniej pasji do gry na instrumentach rozumiemy potrzeby, jak i obawy naszych klientów. Specjalistą w tej dziedzinie jest Cezary Prajsnar, który pochwalić się może imponującym wykształceniem i wieloma nagrodami. Zdobył m.in. II drugą nagrodę podczas Międzynarodowego Konkursu Perkusyjnego we Włoszech za występ na wibrafonie. Na swoim koncie posiada mnóstwo koncertów, także tych zagranicznych. Cezary współpracuje z Filharmonią Podkarpacką i jest nauczycielem gry na perkusji. Warto wspomnieć, że powstaniu sklepu przyświecała właśnie troska o rozwój muzyki perkusyjnej w regionie. Chcemy wspierać artystów, którzy do tej pory mieli niemały problem z zakupem wymarzonych sprzętów. Zapraszamy więc do wizyty w Cezary Drums – osobiście lub w sieci!